Iniö deltidsboende – Iniön osavuosiasukkaat yhdistyksen jatkovuosikokous keskiviikkona 2.8. klo 12.00 Snäckanilla

Kokouksessa täydennetään hallituksen kokoonpanoa.

Arvoisa Iniön osavuosiasukkaiden yhdistyksen jäsen!

Olisitko halukas osallistumaan yhdistyksemme toimintaan sen hallituksen jäsenenä? Hallituksessa voit vaikuttaa yhdistyksen toimintaan ja kehittää sitä kohti tulevaisuutta juuri sinun ajatuksillasi ja sinun tavotteillasi. Hallituksessa saat tilaisuude verkostoitua ja ystävystyä yhdistyksen muiden jäsenten kanssa,

Hallitustyö on merkityksellistä. Voit parantaa saaristöyhteisömme ympäristöä, vaikuttaa myönteisesti jäsenkumppaniesi elämään ja edistää tärkeiden asioiden toteutumista. Yhdessä toimiminen on palkitsevaa ja antaa tekijöille hyvän mielen.

Ota yhteyttä Sinikka Leinoon!                                                         050 5985 822                                                                                sinikka.leino@aava.tv

Hae sivustolta